Uczciwy i godny zaufania partner w biznesie

Doświadczony, wysoko wykwalifikowany personel, który skupia się na klientach i ich potrzebach oraz szukaniu najlepszych dla nich rozwiązań.

Polski producent błonników pokarmowych

Jako polski producent błonników pokarmowych staramy się odpowiadać na rosnące zapotrzebowanie rynku na zdrowe i ekologiczne produkty. Dzięki naszym innowacyjnym procesom produkcyjnym możemy zapewnić, że nasz błonnik pokarmowy EKO zachowuje wszystkie cenne składniki odżywcze i właściwości zdrowotne. Polski producent błonników pokarmowych FIBERCARE nieustannie dąży do doskonalenia i rozwijania swojej oferty, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Wprowadzamy nowe technologie, analizujemy trendy rynkowe i słuchamy opinii naszych partnerów.

Konkurencyjne ceny naszych produktów

Jesteśmy producentem błonników, a nie tylko ich dystrybutorem, dlatego nasze ceny są jedne z najlepszych na rynku.

Producent błonnika EKO

Jesteśmy dumnym producentem błonnika pokarmowego EKO, starającym się dostarczać najwyższej jakości produkt na rynek krajowy. Nasza firma jest oddana idei produkcji ekologicznej i zrównoważonego rozwoju, dlatego dbamy o to, aby nasz błonnik pokarmowy był produkowany w oparciu o zalecenia Unii Europejskiej, spełniając przy tym najwyższe standardy jakości, takie jak ISO 22000 oraz ISO 14001. Jako producent błonnika pokarmowego EKO, priorytetem dla nas jest dostarczenie naszym klientom najlepszego możliwego produktu. Nasz błonnik jest starannie wyselekcjonowany z ekologicznych upraw, który jest jednym z najzdrowszych i najbardziej wartościowych źródeł błonnika pokarmowego. Wybierając nasz produkt, możesz mieć pewność, że korzystasz z natury w najczystszej formie, bez dodatków chemicznych czy pestycydów.

Oferta błonników

BŁONNIK

OWSIANY

BŁONNIK

JABŁKOWY

BŁONNIK

KAKAOWY

BŁONNIK

GRYCZANY

BŁONNIK

PORZECZKA

BŁONNIK

ARONIOWY

BŁONNIK

PSZENNY

BŁONNIK

GROCHOWY

BŁONNIK

LNIANY

BŁONNIK

KONOPNY

BŁONNIK

ROKITNIK